Koç Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Bu burçtan olan kişiler karşılarındakine ilk adımı atma fırsatı bırakmazlar hiç. Beğendikleri birini gördüler mi, bir dakika bile kaybetmeden hemen hücuma geçerler. Herşey ya hemen ya hiçbir zamandır onlar için. Beklediklerini ya da aradıklarını bir kişide bulamadılar mı çok çabuk unuturlar. Sevdikleri kişi bu sevgiye karşılık verirse ona hemen deli gibi aşık olurlar —ama bu çılgınca aşk 24 saatten fazla sürmeyebilir—. Bu kişilerin çok iyice, enine boyuna düşünmeden evlenmeleri doğru olmaz. Erkek Çok heyecanlıdır, aklına geleni yapar, cinsel birleşme sırasında erken meni gelmesi olayı sık gö... Devamı »»»

Boğa Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Bu kişiler kimseye kolay bağlanmazlar, ama bir kez bağlandıktan sonra da son derece sadıktırlar. Onlara bu konuda güvenilebilir. Başarıya ulaşmayı çok severler, bütün güzel şeylere hayrandırlar. Yemek zevkleri de çok gelişmiştir. Gürültü patırtıdan, aşırı entelektüellikten hoşlanmazlar. Erkek Aşk yaşantısı hareketlidir, sevişmekten, özellikle uzun aşk oyunlarından hoşlanır. Kadın Gerek duygusal, gerekse cinsel yönden zor uyarılır ama bir kez uyarıldıktan sonra son derece ateşlidir.... Devamı »»»

İkizler Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Ateşle ve başkalarının kalbiyle oynamayı severler. Bunlar için iki aşk bir aşktan, üç aşk ise iki aşktan daha iyidir. Aşkla oynamaktan özel bir zevk alırlar ve oynadıkça heveslenirler. Yalnızca kendi kaprislerine göre yaşamak isterler. Ancak otuz yasını geçtikten sonra evlenmeyi düşünmelidirler Erkek Devamlı olarak uyarılmaya ve değişikliğe ihtiyacı vardır. Kafası yüreğinden daha çok çalışır. Kadın Duyuları fazla kuvvetli değildir ama flörte heveslidir.... Devamı »»»

Yengeç Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Bu kişilerin romantik tutkuları vardır. Ay ışığında ilânı aşk etmekten (mümkünse bir göl ya da deniz kıyısında) hoşlanırlar. Sevgilileri ile el ele dolaşıp kuracakları yuvadan, yapacakları çocuklardan konuşurlar. Hayal güçleri fazla olduğu için, uğrayacakları hayal kırıklıkları da fazladır. Erkek Kadınları çok iyi anlar ve sevmesini bilir Ama kimi zaman niteliklere değil de niceliklere önem verdiği görülür. Kadın Sevdiğine karşı son derece uysal ve fedakârdır; kendini her şeyi ile teslim eder. Analık duyguları çok kuvvetlidir ve doğurgandır.... Devamı »»»

Aslan Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Kendi değerinden ve kendi güzelliğinden o denli emin kimselerdir ki, alelade bir kişi olmakla yetinemezler. Bu yüzden de gerçekten üstün bir görünüşü olmayanlara başlarını çevirip bakmazlar bile. Ama canları istediği zaman sevmesini bilirler. Erkek Karşısındakini memnun etmek için elinden geleni yapar. Çok ateşli ve cinse! bakımdan çok güçlüdür. Kadın Ateşlidir, yorulmak bilmez, ama devamlı olarak uyarılmak ihtiyacındadır.... Devamı »»»

Başak Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Bu kişiler ulaşılması kolay bir mutluluğun özlemini çekerler, çünkü aşırı tutkulardan korkarlar. Onlar için aşk demek evlilik ve güvenli bir yaşantı demektir. Evcil aşk ideal aşktır onlar için. Konforlu bir evde monoton bir yaşantı sürdürmek isterler. Erkek Utangaç aşık. Ne ateşli ne de sevgisini gösteren bir tiptir. Akıllı ve usludur. Kadın En büyük korkusu ırzına geçilmesidir. Ama kendisine çizdiği sınırı bir aştı mı şaşırtacak kadar ateşli olabilir.... Devamı »»»

Terazi Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Bu kişiler çok duygusal, çok duyarlı olduklarından kendilerine benzeyenleri ararlar hep. Evlilik dışı cinsel ilişkiler hiçbir şekilde söz konusu değildir onlar için. Kendilerine tam uygun bir eş bulamadıkça mutlu olamazlar. Onları mutlu edebilecek kişi son derece yumuşak, ince ve düşünceli olmalıdır. Ancak kendilerine ilk çiçek gönderen insana kapılmamaya dikkat etmelidirler. Erkek İnce ruhlu ama aşk hayatında becerikli... Kadın Yumuşak bir atmosfere, tatlı okşamalara ihtiyacı vardır. Bir takım koşullar yerine getirildiği takdirde ateşli olabilirler.... Devamı »»»

Akrep Burcu « Cinsellik ve Burçlar

İçgüdüleri ile hareket eden, tutkularında bencil ve hasta derecesinde kıskanç kişilerdir. Elde etmek istedikleri kişilere karşı son derece esrarlı davranırlar; bilmece gibidirler. Sevgilerini gizli tutarlar, kimi sevdiklerini açıkça belli etmezler. Sado-Mazohist ilişkilere girebilirler. Erkek Sado-Mazohist ilişkilere yatkın. Karışık ruhlu, anlaşılması güç... Kadın Genellikle cinsel problemleri olabilir. Dinsel yanı kuvvetlidir.... Devamı »»»

Yay Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Yollarına çıkan her yabancıya, egzotik kişileri sevmek gerekçesiyle âşık olabilirler. Saygıdeğer bir aile hayatı ile serüvenlerle dolu bir yaşantı arasında kararsızdırlar. Erkek Aşkın her türlüsünü, güzel yabancıları sever. Kadın Önceciliği ele alan erkeksi kadınlardır. Cinsel bağlılığı aşk sanabilir.... Devamı »»»

Oğlak Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Bu kişilerin flörtle hiç ilgileri yoktur, aşkı gereğinden fazla ciddiye alırlar. Danslardan, eğlencelerden, hızlı erkeklerden, hoppa kızlardan kaçarlar. Gerçek sevgiliyi ararlar ve onu bulmak için çok uzun süre beklerler gerekirse. Ama zaman onların lehine çalışır çünkü sabırları sonsuzdur. Ama sonunda istediklerini mutlaka elde ederler. Erkek İçten içe yanan bir ateşi vardır. Aceleci değildir. Kadın Görünüşte soğuktur ama buna kanmamalı. Kendini kolay teslim etmez.... Devamı »»»

Kova Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Alışılmamış aşklara yönelirler. Bunları elde etmek isteyen kişinin çok geniş bir iç dünyası ve ilerici görüşleri olmalıdır. Sevdiklerini idealize etmek eğiliminde olduklarından düş kırıklığına uğrayabilirler. Huyları biraz terstir. Erkek Aşkta engellerle karşılaşmaktan hoşlanır. Duygusaldır, kaprislidir. Kadın Aşık olmaz hayran olur. Ama hayranlığı geçti mi de aşkı ölür.... Devamı »»»

Balık Burcu « Cinsellik ve Burçlar

Aşkın karşısında güneşte kalmış kar gibi erirler. Yumuşak ruhludurlar. Aşkta formaliteleri severler. Erkek Uçarı, «daldan dala konan, bir türlü yakalanmak bilmeyen Don Juan tipi. Mistik yanı kuvvetlidir, aşkın formalitelerine bayılır. Kadınlar onun peşinde koşarlar. Kadın Kendini çok çabuk teslim eder. Ateşlidir. Ahlâk anlayışı toplumunkine uymayabilir, ama bağlandığı zaman herşeyiyle kendini verir.... Devamı »»»
.